Olej na kartonu, 22x24 cm. Signováno vlevo dole J. Vaněk. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1948
Narodil se v Praze. Studoval v v ateliéru sochaře Valeriána Karouška a v restaurátorském ateliéru Výtvarných řemesel. Ve své tvorbě se věnuje sochařství, malbě a restauraurování. Má za sebou více než padesátku výstav, řadu veřejných realizací a je zastoupen v četných sbírkách.