Jiří Trnka - Myslivecké zátiší

Litografie, 16x12 cm, signováno vpravo dole jiří Trnka. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1912 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

31669. Myslivecké zátiší
Dražba ukončena:15.05.2019 20:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč