Jiří Ščerbakov - Parádní jízda

Nejdelší strana: 97 cm

Olej na plátně, 85x70 cm. Signováno vpravo dole ŠČ 78. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1925 - 2007

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč.

111532. Parádní jízda
Zbývá:4 dnů, 7 hodin
Konec dražby:29.02.2024 20:41:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 05.02.2024 5:36:18 4937