Jiří Salajka ml. - Abstrakce

Olej na plátně, 40x35 cm. Signováno vpravo dole Salajka 2002. Nerámováno.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: Malíř, grafik, pedagog a básník Jiří Salajka se narodil 1. září 1955 v Uherském Hradišti a vystudoval Pedagogickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně. Vyučoval výtvarnou výchovu a dějiny umění na gymnáziu v Uherském Hradišti.

Ve volné tvorbě se věnuje malbě a grafice. Grafické techniky vzájemně kombinuje. Několikanásobným soutiskem dosahuje plasticity výsledného grafického listu.

Jiří Salajka ml.
115353. Abstrakce
Dražba ukončena:05.05.2024 20:59:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 05.05.2024 8:43:26 14918