Jiří Koppe - Zátiší se sochou a kyticí

Olej na sololitu, 65x58 cm. Signováno vpravo dole Koppe. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

28793. Zátiší se sochou a kyticí
Dražba ukončena:27.02.2019 19:10:41
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 400 Kč