Jindra Husáriková - Narozeniny

Olej na plátně, 67x93 cm. Signováno vpravo dole Husáriková. Rámováno.

Nejdelší strana: 106 cm

o autorovi: 1931 - 2016

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč.

doporučujeme
128788. Narozeniny
Zbývá:6 dnů, 12 hodin
Konec dražby:28.11.2024 21:24:00
Minimální příhoz:5 000 Kč
Aktuální cena:55 000 Kč