Jemen - Džambia - pochva z pozlacené slitiny

Nejdelší strana: 39 cm

Pozlacená slitina, kov, kůže, délka 39 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Jemen
154094. Džambia - pochva z pozlacené slitiny
Zbývá:26 dnů, 19 hodin
Konec dražby:25.02.2026 21:53:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč