Jaroslav Štědra

67322. Sluneční opar

popis: Olej na plátně, 55x49 cm. Signováno vpravo dole Štědra/021 Rámováno.

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

dražba ukončena: 28.10.2021 20:54:10

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 500 Kč