Jaromír Skřivánek - Zasněná

Olej na plátně, 36x36 cm. Signováno vpravo dole Skřivánek 83. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1923 - 2010

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 500 Kč

35513. Zasněná
Dražba ukončena:25.09.2019 23:02:25
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 600 Kč