Olej na plátně, 55x40 cm. Signováno vpravo dole Skřivánek 77. Rámováno.
Zezadu autorský štítek + přípis.
o autorovi: 1923 - 2010
Malíř, grafik, ilustrátor, spisovatel, básník, překladatel a cestovatel. Narozen v Praze. Studoval na uměleckoprůmyslové škole grafické, později na grafické škole v Praze. Byl na studijním pobytu v Anglii. Hodně cestoval nejen po Evropě, ale hlavně po Indii a Srí Lance. Indii je také věnována většina jeho obrazů.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 500 Kč