Jaromír Skřivánek - Ruiny zámku krále Artuše

Olej na plátně, 75x75 cm. Signováno vpravo dole Skřivánek. Olištováno.

o autorovi: 1923 - 2010

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 500 Kč

67107. Ruiny zámku krále Artuše
Dražba ukončena:27.10.2021 20:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč