Jaromír Skřivánek

67107. Ruiny zámku krále Artuše

popis: Olej na plátně, 75x75 cm. Signováno vpravo dole Skřivánek. Olištováno.

o autorovi: 1923 - 2010

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 500 Kč

zbývá: 7 dnů, 13 hodin

konec dražby: 27.10.2021 20:10:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč 14.10.2021 16:21:40 5656