Jar. Sedláček - Chaloupka

Olej na kartonu, 17x24 cm. Signováno vlevo dole Jar. Sedláček 921. Rám.

Pozn.: Rám poškozen, malba mírně poškozena.

Jar. Sedláček
31094. Chaloupka
Dražba ukončena:24.04.2019 22:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 24.04.2019 22:00:52 2663