MENU
Vstup do aukce
148. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
19. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
149. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
26. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Porcelán, výška: 24 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Japonsko počátek 20. stol.
301647. Váza
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 400 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 400 Kč
5336
1 300 Kč
limit (22.10.2019 12:02:06)
318
1 200 Kč
5336
1 100 Kč
limit (22.10.2019 12:01:59)
318
1 000 Kč
5336
900 Kč
limit (22.10.2019 12:01:52)
318
800 Kč
5336
700 Kč
limit (21.10.2019 23:02:08)
318
600 Kč
5336
500 Kč
318