Japonsko počátek 20. stol. - Váza

Porcelán, výška: 24 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Japonsko počátek 20. stol.
301647. Váza
Dražba ukončena:22.10.2019 20:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč