Litografie, 17x12 cm. Signováno vpravo dole Jana Boudová 1986. Pasparta, sklo.
o autorovi: 1931 – 2001
Grafička, ilustrátorka. Studovala UMPRUM u K. Svolinského. Zprvu ilustrovala převážně knihy pro děti. Jejími technikami byly dřevořez, suchá jehla a také barevná litografie.