Kombinovaná technika, 42x28 cm. Signováno vpravo dole Jan Zoubek 93. Rámováno.
Nejdelší strana: 43 cm
o autorovi: 1942
Sochař, malíř. Studoval na VŠUP v Praze. Všestranný umělec, věnoval se mnoha uměleckým formám a technikám. Jeho tvorba zahrnuje díla sochařská, malířská, rytiny do skla, umělecké kovářství. Zabývá se rovněž restaurátorstvím.