Jan Zoubek - Chaos

Kombinovaná technika, 42x28 cm. Signováno vpravo dole Jan Zoubek 93. Rámováno.

Nejdelší strana: 43 cm

o autorovi: 1942
Sochař, malíř. Studoval na VŠUP v Praze. Všestranný umělec, věnoval se mnoha uměleckým formám a technikám. Jeho tvorba zahrnuje díla sochařská, malířská, rytiny do skla, umělecké kovářství. Zabývá se rovněž restaurátorstvím.

Jan Zoubek
88193. Chaos
Dražba ukončena:25.12.2022 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč