Jan Rambousek - Samota v lese

Akvarel, 29x40 cm, signováno vlevo nahoře Jan Rambousek, rám, zaskleno.

o autorovi: 1895 - 1976

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

12693. Samota v lese
Dražba ukončena:21.09.2017 21:23:11
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:600 Kč