Jan Rambousek - Pradleny na Vltavě

Litografie 10/30, 13x13 cm. Signováno vpravo dole Jan Rambousek. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1895 - 1976

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

22135. Pradleny na Vltavě
Dražba ukončena:20.09.2018 21:09:00
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:1 000 Kč