Jan Rambousek - Po žních

Olej na plátně, 45x64 cm. Signováno vpravo dole J. Rambousek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895 - 1976

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

86273. Po žních
Dražba ukončena:30.11.2022 20:44:06
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč