Jan Rambousek - Na scéně

Litografie, 42x32 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jan Rambousek. Pasparta.

Pozn.: Pasparta mírně poškozena.

o autorovi: 1895 - 1976

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

68550. Na scéně
Dražba ukončena:07.11.2021 20:30:59
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč