Jan Rambousek - Liška

Kresba, 32x22 cm. Signováno vpravo dole J. Rambousek 42. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895 - 1976

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

120717. Liška
Dražba ukončena:28.07.2024 20:53:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 28.07.2024 20:07:54 1252