Jan Rambousek

20443. Lesní cesta

popis: Olej na plátně fixovaný na kartonu, 30x24 cm. Signováno vpravo dole J. Rambousek. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895 - 1976

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

dražba ukončena: 31.05.2018 18:51:54

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 800 Kč