Jan Rambousek - Jižní krajina

Olej na plátně, 41x56 cm. Signováno vpravo nahoře Rambousek. Rámováno.

Nejdelší strana: 69 cm

o autorovi: 1895 - 1976

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

121733. Jižní krajina
Dražba ukončena:25.08.2024 20:28:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč