Jan Prousek - Zátiší

Olej na plátně, 34x24 cm. Monogramováno vlevo nahoře JP 1882. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Vzadu věnování.

Nejdelší strana: 44 cm

posouzeno znalcem
154098. Zátiší
Zbývá:26 dnů, 19 hodin
Konec dražby:25.02.2026 21:57:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč