Jan Mehl - Vesnice pod kopcem

Olej na sololitu, 50x65 cm. Signováno vlevo dole Mehl. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 (Česká Třebová) - 1990 (Praha)
Malíř v Moravské Třebové. Studoval na Škole uměleckých řemesel v Brně a pražské AVU u profesora V. Nechleby a speciálku u profesora W. Nowaka. Portrétista, maloval obrazy s figurálními motivy a také krajiny. Věnoval se abstraktní malbě, grafice a restaurování nástěnných maleb.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.

20344. Vesnice pod kopcem
Dražba ukončena:30.05.2018 21:44:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč