Jan Mehl - Pod Ještědem

Kombinovaná technika, 40x46 cm. Signováno vpravo dole Jan Mehl. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1912 (Česká Třebová) - 1990 (Praha)
Malíř v Moravské Třebové. Studoval na Škole uměleckých řemesel v Brně a pražské AVU u profesora V. Nechleby a speciálku u profesora W. Nowaka. Portrétista, maloval obrazy s figurálními motivy a také krajiny. Věnoval se abstraktní malbě, grafice a restaurování nástěnných maleb.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.

16989. Pod Ještědem
Dražba ukončena:01.03.2018 21:51:02
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč