Jan Mehl - Matka s dítětem

Olej na plátně, 100x80 cm. Signováno vpravo nahoře Mehl. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 123 cm

o autorovi: 1912 (Česká Třebová) - 1990 (Praha)
Malíř v Moravské Třebové. Studoval na Škole uměleckých řemesel v Brně a pražské AVU u profesora V. Nechleby a speciálku u profesora W. Nowaka. Portrétista, maloval obrazy s figurálními motivy a také krajiny. Věnoval se abstraktní malbě, grafice a restaurování nástěnných maleb.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.

velký formát
152360. Matka s dítětem
Zbývá:16 dnů, 9 hodin
Konec dražby:28.01.2026 20:09:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 100 Kč

3 100 Kč 29.12.2025 21:20:42 15681
3 000 Kč 26.12.2025 7:14:32 16593