Jan Mehl - Malý košíkář

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 60x50 cm. Signováno vpravo nahoře Jan Mehl 41. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1912 (Česká Třebová) - 1990 (Praha)
Malíř v Moravské Třebové. Studoval na Škole uměleckých řemesel v Brně a pražské AVU u profesora V. Nechleby a speciálku u profesora W. Nowaka. Portrétista, maloval obrazy s figurálními motivy a také krajiny. Věnoval se abstraktní malbě, grafice a restaurování nástěnných maleb.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.

27151. Malý košíkář
Dražba ukončena:30.01.2019 20:51:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč