Jan Mehl - Jaro v Podještědí

Nejdelší strana: 54 cm

Olej na kartonu, 44x54 cm. Signováno vpravo dole J. Mehl. Rámováno.

o autorovi: 1912 (Česká Třebová) - 1990 (Praha)
Malíř v Moravské Třebové. Studoval na Škole uměleckých řemesel v Brně a pražské AVU u profesora V. Nechleby a speciálku u profesora W. Nowaka. Portrétista, maloval obrazy s figurálními motivy a také krajiny. Věnoval se abstraktní malbě, grafice a restaurování nástěnných maleb.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.

82048. Jaro v Podještědí
Dražba ukončena:24.07.2022 20:16:52
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč