Jan Mehl - Jaro v Podještědí

Olej nakartonu, 44x54 cm. Signováno vpravo dole Mehl. Rám.

o autorovi: 1912 (Česká Třebová) - 1990 (Praha)
Malíř v Moravské Třebové. Studoval na Škole uměleckých řemesel v Brně a pražské AVU u profesora V. Nechleby a speciálku u profesora W. Nowaka. Portrétista, maloval obrazy s figurálními motivy a také krajiny. Věnoval se abstraktní malbě, grafice a restaurování nástěnných maleb.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.

22848. Jaro v Podještědí
Dražba ukončena:27.09.2018 22:33:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 700 Kč