Jan Mehl - Dívky s vějíři

Olej na kartonu, 39x24 cm. Signováno vlevo nahoře Jan Mehl. Rámováno.

Nejdelší strana: 47 cm

o autorovi: 1912 (Česká Třebová) - 1990 (Praha)
Malíř v Moravské Třebové. Studoval na Škole uměleckých řemesel v Brně a pražské AVU u profesora V. Nechleby a speciálku u profesora W. Nowaka. Portrétista, maloval obrazy s figurálními motivy a také krajiny. Věnoval se abstraktní malbě, grafice a restaurování nástěnných maleb.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.

151702. Dívky s vějíři
Dražba ukončena:28.12.2025 20:45:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč