Jan Mehl

17014. Dívčí akt

popis: Kresba, 33x24 cm. Monogramováno vpravo dole J. M. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 (Česká Třebová) - 1990 (Praha)
Malíř v Moravské Třebové. Žák veřejné školy uměleckých řemesel v Brně a pražské akademie u prof. Nechleby a speciální školy u prof. W. Nowaka. Portrétista, maloval obrazy s figurálními motivy a také krajiny. Věnoval se abstraktní malbě, grafice a restaurování nástěnných maleb.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.

dražba ukončena: 01.03.2018 22:15:00

vyvolávací cena: 400 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 01.03.2018 22:08:49 3554
400 Kč 28.02.2018 15:58:40 2655