Olej na plátně, 34x46 cm. Signováno vlevo dole Hovora Jan. Rám. Pozn.: Rám i malba poškozeny.
o autorovi: 1900 - ? Malíř. Žil v Lipníku n. Bečvou, maloval krajiny a sakrální obrazy.