Olej na plátně, 100x74 cm. Signováno vlevo dole Jan Hovora. Rámováno.
Nejdelší strana: 124 cm
o autorovi: 1900 - ?
Malíř. Žil v Lipníku n. Bečvou, maloval krajiny a sakrální obrazy.