Jan Hovora - Panna Maria s Ježíškem a svatým Janem Křtitelem

Olej na plátně, 100x74 cm. Signováno vlevo dole Jan Hovora. Rámováno.

Nejdelší strana: 124 cm

o autorovi: 1900 - ?
Malíř. Žil v Lipníku n. Bečvou, maloval krajiny a sakrální obrazy.

153750. Panna Maria s Ježíškem a svatým Janem Křtitelem
Zbývá:10 dnů, 1 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč