Jan Hovora - Jihočeská vesnice

Olej na plátně, 74x82 cm. Signováno vpravo dole J. Hovora 46. Rámováno.

o autorovi: 1900 - ?
Malíř. Žil v Lipníku n. Bečvou, maloval krajiny a sakrální obrazy.

86040. Jihočeská vesnice
Dražba ukončena:06.11.2022 20:48:40
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč