Jan Solovjev - Trosky

Kombinovaná technika, 32x23 cm, signováno vpravo dole Jan Solovjev 57, rám, pasparta, zaskleno.

1922, Turnov
Žák SUPŠ šperkařské v Turnově (1940-1943). Poté studia na VŠUP v Praze (1949; prof. A. Strnadel). Věnuje se krajinomalbě a portrétu. Inspiraci hledal nejčastěji v Českém ráji. Zabývá se i sochařstvím.

Pozn.: Rám poškozen.

6340. Trosky
Dražba ukončena:30.11.2016 18:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč