Jan Solovjev - Soubor 2 prací

Akvarely, oba: 29x41 cm, oba signovány J. Solovjev, rámovány, paspartovány, zaskleny.

1922, Turnov
Žák SUPŠ šperkařské v Turnově (1940-1943). Poté studia na VŠUP v Praze (1949; prof. A. Strnadel). Věnuje se krajinomalbě a portrétu. Inspiraci hledal nejčastěji v Českém ráji. Zabývá se i sochařstvím.

Pozn.: Současný majitel získal díla přímo od autora.

6159. Soubor 2 prací
Dražba ukončena:27.10.2016 19:56:42
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 27.10.2016 19:51:42 2129