Jan Solovjev - Baletky

Olej na sololitu, 65x36 cm, signováno vpravo dole J. Solovjev, bez rámu.

1922, Turnov
Žák SUPŠ šperkařské v Turnově (1940-1943). Poté studia na VŠUP v Praze (1949; prof. A. Strnadel). Věnuje se krajinomalbě a portrétu. Inspiraci hledal nejčastěji v Českém ráji. Zabývá se i sochařstvím.

Pozn.: Rohy mírně poškozeny.

2336. Baletky
Dražba ukončena:27.05.2015 21:35:11
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč