J. Steinský - Výhled do kraje

Olej na kartonu, 33x43 cm. Signováno vpravo dole J. Steinský. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 50 cm

112285. Výhled do kraje
Dražba ukončena:25.02.2024 21:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 25.02.2024 19:33:36 826
500 Kč 21.02.2024 9:36:46 10947