J. Steinský - Údolí s řekou

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole J. Steinsky. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

31317. Údolí s řekou
Dražba ukončena:25.04.2019 21:33:28
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč