J. Steinský - Stařec s fajfkou

Olej na plátně. 50x35 cm Signováno vpravo dole J. Steinský. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

302203. Stařec s fajfkou
Dražba ukončena:17.11.2019 20:24:04
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 100 Kč