J. Steinský - Skály u řeky

Olej na plátně, 47x37 cm. Signováno vpravo dole J. Steinsky. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozené.

21367. Skály u řeky
Dražba ukončena:27.06.2018 22:58:28
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč