J. Steinský

304040. Selka

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 40x30 cm. Signováno vpravo dole J. Steinský. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 16.03.2020 20:08:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 16.03.2020 17:55:43 2663