J. Steinský - Řeka v údolí

Olej na sololitu, 70x94 cm. Signováno vpravo dole Steinsky. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

95772. Řeka v údolí
Dražba ukončena:28.05.2023 20:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 28.05.2023 10:49:23 12867
500 Kč 28.05.2023 10:32:54 12316