J. Steinský - Řeka v horách

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole J. Steinský. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

27449. Řeka v horách
Dražba ukončena:31.01.2019 21:05:40
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč