J. Steinský - Krajina

Olej na kartonu, 50x80 cm. Signováno vpravo dole J. Steinský. Rámováno.

63353. Krajina
Dražba ukončena:08.08.2021 20:52:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč