J. Steinský - Hrad Kost

Olej na kartonu, 24x35 cm. Signováno vpravo dole J. Steinský. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 58 cm

86771. Hrad Kost
Dražba ukončena:20.11.2022 20:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč