J. Steinský - Cesta podél vřesů

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole J. Steinský. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

Nejdelší strana: 50 cm

74041. Cesta podél vřesů
Dražba ukončena:27.02.2022 20:36:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč