J. Sládek - 2 krajinomalby

Kombinované techniky na kartonu, 68x68 cm a 55x73 cm, obě signovány J. Sládek, nerámovány.

Pozn.: Malba mírně poškozena. Karton v rozích roztřepen.

6149. 2 krajinomalby
Dražba ukončena:27.10.2016 19:43:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 200 Kč