J. Ron

305076. Milenci

popis: Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole J. Ron 46. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 05.06.2020 20:02:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč