J. Knobloch

304039. Horské jezero

popis: Olej na plechu, 25x35 cm. Signováno vlevo dole J. Knobloch. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 16.03.2020 20:07:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 16.03.2020 17:54:26 2663